fbpx

Kampaaniad

Tervisekeskus

Mudaga sissemähkimine, 60 min

Mudaga sissemähkimine — ökoloogiliselt kasulik protseduur kehahoolduseks, mis aitab parandada naha seisundi ja tervendada organismi tervikult. Kaevandatav Hiiumaa ravimuda mitte ainult mõjub positiivselt vereringe süsteemile ja ainevahetusele vaid ka efektiivselt võtab maha pinge lihastes ja liigestes, toidab rakke hapnikuga ja tervislike ainetega. Peale selle, mudaga mähkimine on efektiivne tselluliidivastane protseduur.

Hoolitsuse erihind: 30€
Kehtib kuni: 31.03.2019

SPA näohooldus mudamaskiga, 45 min

Protseduur algab näopuhastusest, piilingust, kergest lõdvestavast massaažist ja ravimudamaskist, mis mõjub imeliselt näonahale. Mudamaski koostisesse kuuluvad mikroelemendid ja mineraalid puhastavad, niisutavad ja küllastavad naha vitamiinidega, mis stimuleerib rakkude uuenemist, tehes naha pehmeks ja elastseks.

Hoolitsuse erihind: 30€
Kehtib kuni: 31.03.2019

Ilurituaal «Kuldne lootos», 90 min
Hooldus algab kogu keha koorimisprotseduurist, misjärel Te saate nautida lõdvestava spa- massaaži. Seejärel pakume Teile ainulaadset võimalust hellitada ennast kuldse kehamähisega, mis katab nahka ilusa läikega, toidab ja taastab nahale iseloomuliku niiskustaseme. Järgnevaks hoolduse etapiks on näohooldus, mille käigus sügavpuhastatakse näo, kaela ja dekoltee piirkond kasutades massaažiliigutusi. Pärast massaaži kantakse näonahale imepärane mask, mis taastab tõhusalt naha sära ja läiget. Hoolitsus lõpeb näonahale pehme kuldse struktuuriga niisutava kreemi pealekandmisega.

Hoolitsuse erihind: 55€
Kehtib kuni: 31.03.2019

Noorus SPA Hotel

Vee- ja saunakeskus

Liivarand SPA Hoteli külalistele kehtivad erihinnad Noorus SPA Hoteli vee- ja saunakeskuse kasutusele.

Ühekordne külastus
täiskasvanutele – 5 € 3 t / 3,5 t
Lapsele – 3 € 3 t / 3,5 t.

Mitmekordne külastus majutuse perioodil:
täiskasvanutele – 10€; Lapsele – 5€