fbpx

Kampaaniad

Tervisekeskus

Mudaga sissemähkimineis, 60 min

Mudaga sissemähkimine — kasulik protseduur kehahoolduseks, mis aitab parandada naha seisundi ja tervendada organismi tervikult. Kaevandatav Hiiumaa ravimuda mitte ainult mõjub positiivselt vereringe süsteemile ja ainevahetusele vaid ka efektiivselt võtab maha pinge lihastes ja liigestes, toidab rakke hapnikuga ja tervislike ainetega. Peale selle, mudaga mähkimine on efektiivne tselluliidivastane protseduur.

Hoolitsuse erihind: 30€
Kehtib kuni: 31.05.2019

Külm parafiinihooldus kätele, 30 min

Külm parafiinihooldus rikastab nahka vitamiinidega, noorendab ja muudab käed siidiseks ja sametiseks. Toimiv parafiin taastab kuivale nahale iseloomuliku niiskustaseme, tehes kareda ja tuuletanud naha eriti pehmeks, elastseks. Parafiinihooldus tasandab naha pindmisi kortse, elustab ja toidab lõhenenud käte nahka ning tugevdab küüsi.

Hoolitsuse erihind: 12€
Kehtib kuni: 31.05.2019

Soolapiiling kehale, 45 min

Spetsiaalne protseduur naha puhastamiseks, mis eemaldab surnud naharakud ning silub nahka, muutes selle puhtaks ja siledaks. Soolapiiling kehale — see on kõige lihtsam, kuid mitte vähem tõhus kiires ja valutu võimalus naha uuendamiseks. Soolaterad vabastavad Teie nahka vanadest rakkudest, kiirendavad ainevahetuse protsessi ja vere liikumist soontes ning tagavad kiudude kiire taastumise ja uuenemise.

Hoolitsuse erihind: 20€
Kehtib kuni: 31.05.2019

Noorus SPA Hotel

Vee- ja saunakeskus

Liivarand SPA Hoteli külalistele kehtivad erihinnad Noorus SPA Hoteli vee- ja saunakeskuse kasutusele.

Ühekordne külastus
täiskasvanutele – 5 € 3 t / 3,5 t
Lapsele – 3 € 3 t / 3,5 t.

Mitmekordne külastus majutuse perioodil:
täiskasvanutele – 10€; Lapsele – 5€